Fransız Manken Tilda

Fransız Manken Tilda
Realistik Manken, Fransız Manken Tilda

Realistik manken tilda şimdiye kadar tanıdığınız kadınları size unutturacak güzellikte ve gerçek insan görünümünde hatta gerçek ötesi bir realistik mankendir.
Fransız manken tilda gerçek kadınları aratmayan güzelliği ve gerçekçi yapısı ile şimdiye dek gördüğünüz en gerçekçi realistik manken diyebiliriz çünkü bu sarışın realistik mankenin kolundaki dövmesine kadar herşeyi düşünülmüş bilhassa en ince detayına kadar gerçeklik konusunda tavan yapmış nitelikte bir realistik mankendir.
Realistik manken almaya karar verdiyseniz o halde tam yerine geldiniz çünkü bu klasmanda bulabileceğiniz en güzel ve insana en çok benzeyen model realistik manken tilda'dır, ayrıyeten vücut ölçüleride keza gerçek bir kadının vücut ölçüleri ile eş değerdedir bu yüzden realistik manken almak isteyenler tilda'yı seçiyorlar.
Realistik manken satışı, realistik manken fiyatları, gerçekçi ve kaliteli realistik manken modelleri her türlü pozisyona girebilme fonksiyonu olan realistik manken siparişi vermek isterseniz bu doğrultuda size önerebileceğimiz en iyi realistik manken, Fransız manken tilda'dır.
Realistik mankenler son derece gerçek insan görünümünde olmaları ile bilinirler lakin bu Fransız manken tilda sizlere gerçek ötesi bir mutluluk yaşatacaktır buna eminiz.
Tamamen silikon dolgu olan tilda'nın bedenine dokunduğunuz zaman insan etine dokunduğunuzu zannedebilirsiniz çünkü realistik manken tilda'nın tüm vücudu insan etine en yakın malzeme olan yumuşak silikon ile doldurulmuştur.
Fransız kadınlarına benzeyen bu realistik manken tilda'yı görenler onu gerçek kadın sanıyor ve onunla konuşmaya çalışıyorlar, sizde bu komik duruma tanıklık etmek isterseniz realistik manken tilda'yı alın ve evinizin bir köşesinde koltuğa oturtun sonra evinize gelen arkadaşlarınızın ona merhaba demelerini büyük bir keyifle gülerek izleyin.
Yalnızca ilişki yaşamak için düşünmeyin tilda'yı, onun bu gerçekçi görünümünü sosyal deneylerde kullanabilirsiniz, mesela ofisinize gelen misafirleri karşılayan bir asistan olabilir veya konu mankeni olarak görenlerin yüzünde tebessüm oluşması amaçlı topluma açık alanlarda ya da kendi özel alanınızda sergileyebilirsiniz.
İsterseniz bir arkadaşınıza şaka amaçlı hediye edebilirsiniz, örneğin bekarlığa veda partisi veya doğum gününde ya da reşit olan bir erkeğe tecrübe edinmesi amaçlı bu realistik mankeni hediye edebilirsiniz.

Realistik Manken
İsim: Tilda
Fiyat: 903.00 TL.
Model: Fransız
Stok Var
Vücut Ölçüleri
Boy: 162 cm.
Göğüs: 85 cm.
Bel: 63 cm.
Kalça 81 cm.

Manken Tanıtım Videoları

2. Manken Tanıtım Videosunun Fotoğrafı 3. Manken Tanıtım Videosunun Fotoğrafı