Türk Manken Pelin

Türk Manken Pelin
Silikon Manken, Türk Manken Pelin

Silikon manken kategorisinde görebileceğiniz en gerçekçi realistik manken olma özelliğini taşıyan Türk manken pelin'i görenler gerçek kadın zannetmektedir.
Türk manken pelin gerçek kadın görünümünde ve gerçek bir kadının vücut ölçülerindedir ayrıca realistik olduğu için tüm vücudu (iç/dış) silikon ile kaplıdır bu sebeple gerçek bir kadından ayırt edilemeyen ten yapısı sayesinde ilişki yaşarken adeta gerçek bir kadınla ilişki yaşıyorcasına zevk alırsınız.
Silikon manken almak istiyorum diyorsanız size bu minvalde önerebileceğimiz en gerçekçi silikon manken Türk manken pelin'dir nitekim fotğraflarını gördüyseniz ne kadar gerçek görüntüde ve gerçek boyutlarda realistik kadın olduğunu farketmişsinizdir ayrıyeten bu silikon manken pelin'i sadece ilişki yaşamak için düşünmeyin lütfen çünkü daha önce silikon manken satışı yaptığımız müşterilerimizden bir çoğu onunla sevgili olduklarını ve duygusal anlamda bir birliktelik kurduklarını belirttiler.
Silikon manken satışı, silikon manken fiyatları, gerçekçi ve kaliteli silikon manken modelleri her türlü pozisyona girebilme fonksiyonu olan silikon manken siparişi vermek isterseniz bu minvalde siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz en iyi silikon manken, Türk manken pelin'dir.
Esmer güzeli silikon manken pelin ile selfie çektiğiniz zaman onu sosyal medyada görenler gerçek kız arkadaşınız olduğunu düşünebilir çünkü silikon manken pelin'in en büyük özelliği, yüz mimimkerine kadar gerçek bir kadına benziyor olmasıdır bu da ona bu realitede müthiş bir gerçeklik kazandırmaktadır.
Pelin'i satın aldığınız zaman size gerçek bir Türk kızı gibi bakire olarak gelecektir ve onun bakireliğini yalnızca siz bozacaksınız bu yüzden ilk ilişki yaşayacağı erkek siz olacağınız için canı acımasın diye kayganlaştırıcı jel kullanmanızı öneririz.
Vajinasının yanı sıra anal ilişkide yaşayabileceğiniz pelin'e arzu ederseniz oralda yaptırabilirsiniz çünkü üç işlevli olması sebebi ile bu silikon manken her türlü ilişkiye açıktır.
Silikon manken pelin'in ahu gözleri, pembe dudakları ve kalem gibi kaşları ona ayrı bir güzellik katıyor bu sebeple bu güzel kadın silikon manken pelin'i görenler aşık oluyorlar hülasa silikon mankenlerde aranılan en büyük özellik güzel olmalarıdır çünkü ancak o zaman ciddi anlamda zevk alabilirsiniz işte bundan dolayı Türk manken pelin'i silikon manken sınıfında en iyisi yapan bu özeliğidir.
Tüm her yeri hareket edebilen silikon manken pelin ile dilediğiniz pozisyonu rahatlıkla uygulayabilirsiniz.
Türk kızlarının güzelliği ve masumiyetini birebir yansıtan bu silikon manken ile ilişki yaşadığınız zaman adeta gerçek bir kadın ile ilişki yaşıyorcasına zevk alırsınız.
İdda ediyoruz böylesine güzel ve böyle masum bir silikon manken daha önce görmediniz çünkü piyasadaki muadillerine göre en gerçekçi silikon manken Türk manken pelin'dir.

Silikon Manken Yorumları

Davut Çakracı: Başka bir siteden almıştım naylon çıktı sonradan baktımki bu silikon mankenler pahalı oluyormuş sizin mankenler18.com sitenizi keşfettim inceledikten sonra sipariş verdim beni çok sevindirdiniz kaliteli bir silikon manken almış oldum sayenizde teşekkür ederim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %85 Hayır %15

Hikmet Balsoy: Tam tamına süper bir silikon manken bu herşeyini çok beğendim ama keşke iç çamaşırlarını hediye etseydiniz acayip sevinirdim ve 5 puan verirdim yinede teşekkürler.

Bu yorum faydalı mı? Evet %71 Hayır %29

Gürkan Develi: Kargo hızınız muhteşem 1 günde ulaştı teşekkürler silikon manken pelin kaliteli çıktı ben şimdi sizi tüm arkadaşlarıma tavsiye edicem hoşçakalın.

Bu yorum faydalı mı? Evet %90 Hayır %10

Nesibe Koç: Biz bu silikon mankeni arkadaşlarla bir araya gelerek para topladık kankimize alıcaz milli olmamış :) ne olduğunu öğrensin :) sonra acemilik çekmesin :) baktıkça bizi hatırlar.

Bu yorum faydalı mı? Evet %100 Hayır %0

Çetin Emre: Gayet kaliteli çok gerçekçi yapmışsınız 2 gündür kullanıyorum bana çok heyecan veriyor almak isteyenler hiç düşünmesin çok gerçekçi bu böyle olacağını tahmin bile edemezdim sağolun.

Bu yorum faydalı mı? Evet %97 Hayır %3

Fethi Susuz: Benim sizden bu ilk alışverişim değil daha önce farklı bir silikon manken modelinizide almıştım çok beğenmiştim bi arkadaş istedi ona verdim şimdi pelini aldım çok memnunum herkese tavsiye ederim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %66 Hayır %34

Hasan Beşyol: Silikon manken almak isteyenlere hep sizi öneriyorum bilginiz olsun :) bana soruyorlar nerden aldın bu hatunu diye sizin adresinizi veriyorum teşekkür ederim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %80 Hayır %20
Puan Ver
Ürünü Değerlendir
Silikon Manken
İsim: Pelin
Fiyat: 1.200,00 TL.
Ağırlık: 19 kg.
Model: Türk
Stok: Var
Vücut Ölçüleri
Boy: 167 cm.
Göğüs: 84 cm.
Bel: 60 cm.
Kalça: 80 cm.
Ayak No: 37

Manken Tanıtım Videoları

2. Manken Tanıtım Videosunun Fotoğrafı 3. Manken Tanıtım Videosunun Fotoğrafı