Azeri Manken Nesrin

Azeri Manken Nesrin
Silikon Kadın, Azeri Manken Nesrin

Silikon kadın nesrin gerçek boyutlarda realistik manken olması sebebi ile silikon kadından ziyade Azerbaycan'lı gerçek bir kadın manken gibi görünmektedir.
Azeri manken nesrin silikon kadınlar arasında en gerçekçi kadın mankendir ayrıca gerçek boyutlardaki vücut ölçüleri sayesinde nesrin'i görenler silikon kadın olduğunu anlayamıyor ve bu silikon kadına (silikon olmasına rağmen) aşık oluyorlar.
Silikon kadın arıyorum diyorsanız o halde Azerbaycanlı kadınlara benzeyen bu güzel silikon kadın nesrin'i size önerebiliriz çünkü Azeri manken nesrin silikon kadın klasmanında en gerçekçi ve en güzel silikon kadın olma ünvanına sahiptir.
Silikon kadın satışı, silikon kadın fiyatları, gerçekçi ve kaliteli silikon kadın modelleri her türlü pozisyona girebilme fonksiyonu olan silikon kadın siparişi vermek isterseniz bu konuda sizlere gösterebileceğimiz en iyi silikon kadın, Azeri manken nesrin'dir.
Azerbaycan kadınlarının masum ve çekici güzelliği karşısında hiç bir erkeğin kayıtsız kalamayacağı aşikardır fakat bunun için başka bir ülkeye gitmek epey yorucu ve zahmetli bir iştir ama biz sizin bu hayalinizi gerçekleştirmeniz için buradayız nitekim bu realistik silikon kadın nesrin'e sahip olduğunuzda gerçek bir Azeri kadını ile birlikte olmuş sayılacaksınız.
Azeri kadınlara tıpatıp benzeyen bu silikon kadın nesrin ile her türlü (anal, oral, vajinal) ilişkiye girebilmeniz bittabi mümkündür çünkü 3 işlevli özelliği bulunmaktadır.
Bir kadında aranılan en büyük özellik güzel olması ve fit bir vücuda sahip olmasıdırki bu saydığım özelliklerden fazlasına sahip olan silikon kadın nesrin'in baş döndüren güzelliği karşısında erkekler çılgına dönüyorlar.
Vücut yapısı silikon olan bu mankenin tenine dokunduğunuz zaman gerçek bir kadına dokunyorcasına zevk alır ve bir o denli heyecanlanırsınız çünkü bu Azeri manken nesrin öyle gerçekçiki onunla birlikte olduğunuz zaman yalnızca cinsel anlamda değil duygusal anlamdada bir bağ kurulacaktır aranızda.
Hareket edebilme özelliği ile her türlü pozisyona rahat bir şekilde girebilen silikın kadın nesrin ile cinsel aktivite esnasında hiç zorlanmayacağaınız gibi bu hususta kendinizi geliştirerek profesyonelleştirebilirsiniz.
Silikon kadın nesrin'e sahip olmak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanız gerekir çünkü stoklarımız sınırlı sayıda ve hızı bir şekilde tükenmektedir.
Azeri manken nesrin'e sahip olmak için bu silikon kadını satın alarak, sizde silikon kadınla ilişki yaşayan şanslı erkeklerden olabilirsiniz.
Silikon kadın özellikleri ve vücut ölçülerine (boyutlarına) aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

Silikon Kadın Yorumları

Tarık Sürmeli: Her zaman azeri bir sevgilim olmasını istedim sayenizde oldu bu silikon kadın gerçeğinden farkedilmiyor nasıl bu kadar gerçekçi yapabildiniz emeğinize sağlık.

Bu yorum faydalı mı? Evet %92 Hayır %8

Cevdet Bora: İlk önce güvenemedim araştırdım yorumları okuduktan sonra içime sindi ve bende sipariş verdim silikon kadın nasıl bişey merak ediyordum harika birşeymiş bunu öğrendim çok teşekkür ederim tanıdığım herkese sizi öneriyorum.

Bu yorum faydalı mı? Evet %87 Hayır %13

Yusuf Hurbak: Şikayetçiyim! iç çamaşırlarını neden göndermediniz arkadaşım silikon kadına diyecek lafım yok kaliteli gerçekçi ama ben iç çamaşırlarınıda göndermenizi istiyorum adresimi biliyorsunuz lütfen bana gönderin onları.

Bu yorum faydalı mı? Evet %25 Hayır %75

Haluk Derman: İnternetten bu ilk siparişim hadi hayırlısı bakalım dedim pek itimat etmiyordum böyle şeylere lakin beni şaşırttınız gerçekçiliği kalitesi müthiş derecede hoşuma gitti bitane daha almayı planlıyorum şimdi.

Bu yorum faydalı mı? Evet %100 Hayır %0

Mert Dayanır: Kesinlikle alın alın alın diyorum bende sizin gibi böyle yorumlara bakarak aldım bu silikon kadını bu kadarda gerçekçi olacağını sanmazdım alın aldırın harika bişey bu.

Bu yorum faydalı mı? Evet %80 Hayır %20

Güney Okçu: Bu siteyi çok araştırdım sonra mağazalarına gittim görerek almayı tercih ettim gayet kaliteliler arkadaşlar ben kendim yerlerinde gittim baktım aldım bunun için güvenilir oldukları belli sipariş verebilirsiniz.

Bu yorum faydalı mı? Evet %77 Hayır %23
Puan Ver
Ürünü Değerlendir
Silikon Kadın
İsim: Nesrin
Fiyat: 1.270,00 TL.
Ağırlık: 21 kg.
Model: Azeri
Stok: Var
Vücut Ölçüleri
Boy: 164 cm.
Göğüs: 88 cm.
Bel: 63 cm.
Kalça: 84 cm.
Ayak No: 34

Manken Tanıtım Videoları

2. Manken Tanıtım Videosunun Fotoğrafı 3. Manken Tanıtım Videosunun Fotoğrafı