Yunan Manken Natali

Yunan Manken Natali
Realistik Şişme Bebek, Yunan Manken Natali

Realistik şişme bebek almak isterseniz bu klasmanda en ideali Yunan manken natali olacaktır çünkü görebileceğiniz en gerçekçi realistik şişme bebek natali'dir.
Yunan manken natali size komşu kızı fantazisi yaşatacaktır çünkü Yunanistan bizim komşu ülkemizdir bu sebeple bu realistik şişme bebekle ilişki yaşamak sizi farklı duygular içerisine sokabilir nitekim teşbihte hata olmaz.
Realistik şişme bebek almakta kararlıysanız hiç düşünmeden Yunun manken natali'yi satın alabilirsiniz çünkü realistik şişme bebekler içinde en güzel kadın manken, fotoğraflardada gördüğünüz gibi natali'dir.
Realistik şişme bebek satışı, realistik şişme bebek fiyatları, gerçekçi ve kaliteli realistik şişme bebek modelleri her türlü pozisyona girebilme fonksiyonu olan realistik şişme bebek siparişi vermek istiyorum diyorsanız bu klasmanda sizlere önereceğimiz en iyi realistik şişme bebek, Yunan manken natali'dir.
Tüm vücudu yumuşak silikon ile kaplı olan bu realistik şişme bebek hareket edebiliyor olması nedeni ile tüm pozisyonlara rahatlıkla girebiliyor.
Sarışın teninde muhteşem görünen pembemsi vajinası ve şeftali gibi hafif tombik vajina dudakları ile görenlerin aklını alan bu Yunan manken natali ile sadece 5 dakika ilişki bile yaşasanız emin olun heyecandan çılgına dönebilirsiniz çünkü o kadar ateşli bir görünüme sahipki bu realistik şişme bebek, vücudu gerçek bir kadın vücudundan daha erotik göründüğü için libidonuzu her daim yükseltebilir.
İdda ediyoruz böylesi güzel ve bu denli gerçek insana benzeyen realistik şişme bebeği hayatınızda daha önce hiç görmediniz ve böyle ateşli bir kadın tanımadınız.
Yunanistan kızları bir hayli kadınsı olur ve erotizmi çağrıştıran haretlerde bulunarak poz verirler nitekim natali'de aynen anlattığım gibi erkekleri çıldırtan cinsten son derece erotik poz vermeye bayılıyor, fotoğrafta görmüşsünüzdür neyden bahsettiğimizi, üzerindeki hırkasını dişleri ile tutarak yukarı kaldırıp memelerini ifşa eden pozu ile bu realistik şişme bebek yürekleri ağıza getiriyor, kalbi olanların bakmamasını öneririz çünkü bu kadın adamı kalpten götürür, işin şakası bir yana hakikaten erotizmi doruklarda yaşayan natali ile cinsel birliktelik kurmanın her erkeğin hayali olduğundan hiç şüphemiz yok.
Realistik şişme bebekler, gerçek insana benzedikleri için cinsel partner arayışında olanlar genel olarak bu fantazi oyuncağı kadınları seçerler lakin içlerinden bir tanesi varki (natali'den bahsediyoruz) tüm realistik şişme bebekleri size unutturacağından eminiz çünkü piyasaya sürüldüğünden bugüne dek satış rekorları kıran bu realistik şişme bebeği alan müşterilerimiz bizi arayıp teşekkürlerini iletiyorlar.
Realistik şişme bebek özellikleri ve vücut ölçüleri ile ilgili detaylara aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

Realistik Şişme Bebek
İsim: Natali
Fiyat: 900.00 TL.
Model: Yunan
Stok Var
Vücut Ölçüleri
Boy: 158 cm.
Göğüs: 90 cm.
Bel: 60 cm.
Kalça 90 cm.

Manken Tanıtım Videoları

2. Manken Tanıtım Videosunun Fotoğrafı 3. Manken Tanıtım Videosunun Fotoğrafı