Nasıl Kullanılır?

Nasıl Kullanılır?
Realistik Manken Nasıl Kullanılır?

Realistik manken kullanımı nasıl olmalıdır, kullandıktan sonra nasıl temizlenir ve en randımanlı cinsel ilişki deneyimi için hangi pozisyonda kullanmalıyız.

Realistik manken kullanımı aslında tüm erkeklerin doğuştan bildiği bit yöntemdir nitekim bir kadın ile cinsel münasebet kurmayı bilmeyen erkek yoktur herhalde bu sebepten biz bu realistik mankenin kullanımından ziyade hangi tür ilişkilerde kullanabileceğinize değinmek istiyoruz.
Mağazamızda satışını yaptığımız realistik mankenler 3 işlevlidir bun işlevler anal, oral ve vajinal ilişki yaşayabilmeniz içindir fakat ayrıca bazı modellerimize titreşim, ısı ve konuşma gibi özelliklerde eklenebilmektedir.
En iyi cinsel ilişki deneyimi için realistik mankeni misyoner (yatakta sırt üstü uzanan) pozisyonda kullanabilirsiniz ve ayrıca realistik mankenleri kayganlaştırıcı jel ile kullanmanızı ve kullandıktan sonra mutlak suretle temizlemenizi şiddetle öneriririz çünkü hem hijyen açısından hem de kullanım ömrünü uzatak maksadı ile realistik mankenler mutlaka her ilişki sonrası temizlenmelidir.

Nasıl Temizlemeliyiz?

Realistik manken nasıl temizlenir? Çeşme suyu ve sabun ile realistik mankeni temizleyebilirsiniz.
Asla deterjan veya alkol içerikli kolonya gibi temizlik ürünlerini realistik mankeni temizlemk için kullanmayın.
Temizledikten sonra kurulamanızı tavsiye ederiz çünkü birdahaki kullanmanızda su lekelerinin görünmesini istemezsiniz.
Dilerseniz banyonuzda realistik mankene duş aldırır gibi yıkayabilirsiniz.