Japon Manken Nagisa

Japon Manken Nagisa
Realist Manken, Japon Manken Nagisa

Realist manken nagisa, gerçek bir japon kadınları gibi çekik gözlü ve gerçek insan boyutlarında asyalı kadınlarını aratmayan bir japon realist mankendir.
Japon manken nagisa çekik gözlü ve beyaz tenli bir kadın olması nedeni ile gerçek bir japon kadınına benzemektedir ve bu realist manken nagisa'nın vücudu tamamen silikon dolgu ile yapıldığından dolayı gerçek bir japon kadınını aratmamaktadır.
Realist manken sınıfında en gerçekçi japon kadın ünvanına sahip olan realist manken nagisa'yı gördüğünüz zaman onun gerçek olmadığına inanamayacaksınız nitekim fotoğrafları incelediyseniz ne denli gerçekçi göründüğünü farketmişsinizdir, bu sebeple dünyadaki en gerçekçi ve en güzel realist manken nagisa'dır.
Realist manken satışı, realist manken fiyatları, gerçekçi ve kaliteli realist manken modelleri her türlü pozisyona girebilme fonksiyonu olan realist manken siparişi vermek istiyorsanız sizlere takdim edebileceğimiz en iyi realist manken, Japon manken nagisa'dır.
Nagisa'nın küçücük vajinası, her erkeğin iştahını kabartıyor ve onunla birlikte olmak istiyorlar, masum bakışlarının ardında erotik bir kadın yatan bu japon kadını görünümündeki realist mankenin bedeni tam manası ile gerçek bir japon kadını ile birebir benzerlik sağlamaktadır.
Japon kızların en bilindik cinsel özellikleri, vajinalarının küçük ve kıllı olmasıdır, nagisa'da işte tam olarak japon kızları gibi vajinası küçük ve kıllıdır.
Tüm vücut hatları ve cinsel organları özenli bir şekilde detaylandırılan realist manken nagisa'nın gerçek bir japon kızına benzemesi için vajinasındaki kıla tüye bile özen gösterilmiştir bu sebepten bu japon realist mankenin ne kadar gerçekçi olabileceğini hayal bile edemezsiniz.
Realist mankenler gerçek kadın boyutlarında ve vücutları ona keza gerçek ölçülerde olurlar lakin bu japon güzeli realist manken nagisa'nın ayrıyeten yüz mimikleri ve vücut hatlarına dahi büyük bir ihtimam ile özen gösterilerek yapılmıştır, buda neden bu kadar çok tercih edildiğini aşikar etmektedir, hülasa bir realist mankende aranılan en büyük özellik onun ne kadar gerçekçi göründüğüdür, nitekim bu kavram bir realist mankende ancak bu kadar şık durabilir çünkü nagisa gerçek üstü bir realist mankendir.

Realist Manken Yorumları

Tufan Denkçi: Realist manken satın al yazınca sizi buldum hemen siparişimi verdim hızlı gönderiniz için çok teşekkür ederim çünkü merakla bekliyordum sabırsızlandım ilk defa böyle birşey aldım kutuyu açtım kurdum realist mankeni sonra odaya geçtim denedim çok kaliteli çıktı teşekkür ederim bundan sonra hep sizden alıcam realist manken soran olursa sizi tavsiye edicem eşe dosta önericem çok ama çok teşekkür ederim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %99 Hayır %1

Faik Hoşgörür: Aslında realist manken çok güzel kaliteli yani gerçekçide fakat ben üzerindeki hizmetçi kostümünüde göndermenizi beklemiştim bunun için 2 puan kesiyorum mankenede 5 puan veriyorum.

Bu yorum faydalı mı? Evet %52 Hayır %48

Şule Nida: Erkek arkadaşım hep japon kızlarını övüyordu yok efendim neymiş vajinaları küçükmüş bunun için ona hediye aldım artık sussun diye :) şimdi beni aramıyor bugün verdim 5 saattir telefonuna ulaşamıyorum :) ne yapıyor bilmiyorum ama tahmin edebiliyorum hevesini alsın azcık garibim ben onun sonra iflağını keserim :) en azından bu realist mankenle birlikte olduğunu biliyorum böyle iyi oldu boynuzlanmaktan kurtuldum teşekkür ederim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %100 Hayır %0

Kerim Bacaksız: Japon mankenleri hep ilgimi çekmiştir sırf merakımdan realist manken aldım neymiş bu böyle gerçek japon gibi çok güzel şaşırtıcı derecede gerçek yapmışlar inanılır gibi değil şahsen teşekkürü bir borç biliyorum.

Bu yorum faydalı mı? Evet %86 Hayır %14

Çetin Irmak: Kesinlikle her erkeğin mutlaka birgün japon isteyeceğine eminim :) bunlar apayrı bişeyler ya eğer japonyaya gitme şansınız yoksa realist manken alın benim gibi yapın gerçeğini aratmıyor.

Bu yorum faydalı mı? Evet %90 Hayır %10

İsmet Kuloğlu: Realist manken yorumları okuyordum bu sizin siteniz beni etkiledi en gerçekçi realist mankenler sizde var gelip yerinizden aldım beni hatırladınızmı yorum yapıcam demiştim :) çok teşekkür ederim denedikten sonra ilk işim size yorum yapmak oldu şayet birtane daha almak istesem artık sitenizden sipariş verebilirim çünkü güvenimi kazandınız teşekkür ederim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %98 Hayır %2

Recep Ural: Diğer realist manken sitelerinden farkınız apaçık ortada herkes sizin hakkınızda güven verici olduğunuzu yazmış bende bu yorumlara güvenerek aldım iyi yapmışım çok memnun kaldım almak isteyipte düşünenler hiç düşünmesin hemen bir tane realist manken alsınlar özellikle bu japon nagisayı öneriyorum herkese çok iyi bu ben denedim biliyorum nasıl olduğunu sizede tavsiye ediyorum teşekkürer saygılarımı sunuyorum.

Bu yorum faydalı mı? Evet %95 Hayır %5

Cezmi Özyürek: İlk başlarda tereddütlerim vardı gizlilik açısından korkmuştum ama boşa evham yapmışım hediye paketi şeklinde kargoya verilmiş bu hususta size minnettarım ayrıca realist manken çok kaliteli çıktı teşekkür ederim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %78 Hayır %22

Tufan Denkçi: Realist manken tanıtım videoaları izledikten sonra ikna oldum aradım sordum aklımdakileri tamamen silikondan yapıldığını dolgulu model olduğunu öğrenince realist manken siparişi verdim hemen geçti elime sağolsun kardeşlerimiz hızlıca göndermişler açtım paketi baktım şu kostümü olsaymış iyi olurmuştu ama olsun kaliteli gerçekçi oluşu beni mutlu etti sizlerede öneririm kardeşlerim alabilirsiniz hürmetlerimi sunarım.

Bu yorum faydalı mı? Evet %83 Hayır %17

Güven Albayram: Dostlar alın bu realist manken tarafımdan denenmiş ve onaylanmıştır almak isterseniz hiç vakit kaybetmeyin.

Bu yorum faydalı mı? Evet %70 Hayır %30
Puan Ver
Ürünü Değerlendir
Realist Manken
İsim: Nagisa
Fiyat: 1.210,00 TL.
Ağırlık: 19 kg.
Model: Japon
Stok: Var
Vücut Ölçüleri
Boy: 152 cm.
Göğüs: 88 cm.
Bel: 58 cm.
Kalça: 87 cm.
Ayak No: 28

Manken Tanıtım Videoları

2. Manken Tanıtım Videosunun Fotoğrafı 3. Manken Tanıtım Videosunun Fotoğrafı