Japon Manken Nagisa

Japon Manken Nagisa
Realist Manken, Japon Manken Nagisa

Realist manken nagisa, gerçek bir japon kadınları gibi çekik gözlü ve gerçek insan boyutlarında asyalı kadınlarını aratmayan bir japon realist mankendir.
Japon manken nagisa çekik gözlü ve beyaz tenli bir kadın olması nedeni ile gerçek bir japon kadınına benzemektedir ve bu realist manken nagisa'nın vücudu tamamen silikon dolgu ile yapıldığından dolayı gerçek bir japon kadınını aratmamaktadır.
Realist manken sınıfında en gerçekçi japon kadın ünvanına sahip olan realist manken nagisa'yı gördüğünüz zaman onun gerçek olmadığına inanamayacaksınız nitekim fotoğrafları incelediyseniz ne denli gerçekçi göründüğünü farketmişsinizdir, bu sebeple dünyadaki en gerçekçi ve en güzel realist manken nagisa'dır.
Realist manken satışı, realist manken fiyatları, gerçekçi ve kaliteli realist manken modelleri her türlü pozisyona girebilme fonksiyonu olan realist manken siparişi vermek istiyorsanız sizlere takdim edebileceğimiz en iyi realist manken, Japon manken nagisa'dır.
Nagisa'nın küçücük vajinası, her erkeğin iştahını kabartıyor ve onunla birlikte olmak istiyorlar, masum bakışlarının ardında erotik bir kadın yatan bu japon kadını görünümündeki realist mankenin bedeni tam manası ile gerçek bir japon kadını ile birebir benzerlik sağlamaktadır.
Japon kızların en bilindik cinsel özellikleri, vajinalarının küçük ve kıllı olmasıdır, nagisa'da işte tam olarak japon kızları gibi vajinası küçük ve kıllıdır.
Tüm vücut hatları ve cinsel organları özenli bir şekilde detaylandırılan realist manken nagisa'nın gerçek bir japon kızına benzemesi için vajinasındaki kıla tüye bile özen gösterilmiştir bu sebepten bu japon realist mankenin ne kadar gerçekçi olabileceğini hayal bile edemezsiniz.
Realist mankenler gerçek kadın boyutlarında ve vücutları ona keza gerçek ölçülerde olurlar lakin bu japon güzeli realist manken nagisa'nın ayrıyeten yüz mimikleri ve vücut hatlarına dahi büyük bir ihtimam ile özen gösterilerek yapılmıştır, buda neden bu kadar çok tercih edildiğini aşikar etmektedir, hülasa bir realist mankende aranılan en büyük özellik onun ne kadar gerçekçi göründüğüdür, nitekim bu kavram bir realist mankende ancak bu kadar şık durabilir çünkü nagisa gerçek üstü bir realist mankendir.

Realist Manken
İsim: Nagisa
Fiyat: 910.00 TL.
Model: Japon
Stok Var
Vücut Ölçüleri
Boy: 152 cm.
Göğüs: 88 cm.
Bel: 58 cm.
Kalça 87 cm.

Manken Tanıtım Videoları

2. Manken Tanıtım Videosunun Fotoğrafı 3. Manken Tanıtım Videosunun Fotoğrafı