İranlı Manken Maryam

İranlı Manken Maryam
Realistik Kadın, İranlı Manken Maryam

Realistik kadın maryam, iranlı mankenlere taş çıkartan cinsten güzel ve bir o kadar çekici olması sebebi ile bu realistik kadını görenlerin ağzı açık kalıyor.
İranlı manken maryam realistik kadın satın almak isteyenlerin her zaman ilk tercihi olmuştur hülasa iranlı kadınların kendine has bir güzelliği bulunmakta ve bu güzelliğe hiç bir erkek karşı koyamamaktadır bu sebeple realistik kadın maryam bu hususta görüp görebileceğiniz en gerçekçi realistik kadındır.
Realistik kadın satan yerler bu kadar gerçekçi modelleri ellerinde falza tutamaz çünkü böylesi modeller çok fazla satıldığından çabuk tükenmektedir ama üzülmeyin biz genel distribitör firma ile anlaşmalı olduğumuz için bizde stoklar daima mevcut ve realistik kadın satışı her daim yapılmaktadır.
Realistik kadın satışı, realistik kadın fiyatları, gerçekçi ve kaliteli realistik kadın modelleri her türlü pozisyona girebilme fonksiyonu olan realistik kadın siparişi vermek isterseniz bu bağlamda size verebileceğimiz en iyi realistik kadın, İranlı manken maryam'dır.
Vücudunun tamamı silikon ile yapılan realistik kadın maryam'ın en belirgin özelliği gerçek insana benziyor olmasıdır nitekim gerçek bir kadından ayırt edilemeyecek düzeyde gerçekçi görünümü ile görenleri hayret ettiriyor.
Realistik kadın iranlı manken maryam'ın eklem yerleri hareket edebiliyor olması sebebi ile tüm pozisyonlar rahatlıkla uygulanabilir ve üç işlevli özelliği sayesinde anal oral veya vajinal ilişkide bulunabilirsiniz.
İran kadınlarının sofistike bir güzelliği vardır ayrıca acem kızı olarakta bilinen bu iranlı güzel kadınların etkisi altında kalmamak mümdün değildir.
İlk kez realistik kadın alacaksanız eğer, tercihinizi bu dünyalar güzeli manken maryam'dan yana kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz.
Neden realistik kadın almalıyım? Realistik kadınların vücut ölçüleri ve bedeninin tamamı gerçek bir kadının kopyası olarak üretildiğinden dolayı realistik kadın kullananlar gerçek bir kadınla ilişki yaşamış kadar zevk alırlar bu yüzden realistik kadın almalısınız.
Realistik kadın alırken nelere dikkat etmeliyim? Gerçek bir kadına benziyor olmasına dikkat ediniz nitekim ismindende anlaşılacağı üzere realistik, gerçekçi demektir.
Realistik kadınlar gerçek insana benzer ve gerçek insandan ayırt edilmesi çok zordur, fotoğraflarda gördüğünüz gibi birebir insana benzeyen realistik kadınların özellikle cinsel bölgeleri en ince detayına varana kadar her tarafı özenilerek yapılırlar.

Realistik Kadın Yorumları

Semih Adalı: Abi şu iranlı kadınları sadece benmi seviyorum ya çok tatlı değillermi bunun için realistik kadın aldım fantazi yapıyorum anlarsınız işte :) çok kaliteli ben denedim sizede tavsiye ederim gözünüz kapalı alabilirsiniz.

Bu yorum faydalı mı? Evet %78 Hayır %22

Şevket Turacı: Sizi bana arkadaşım önerdi bu ilk alışverişimden memnun kaldım bahsedildiği gibi kaliteli gerçekçi geldi bir realistik kadın ancak bu kadar güzel olabilir bence çok beğendim teşekkür ederim artık bende sizi arkadaşlarıma önerebilirim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %89 Hayır %11

Memduh Ören: Severek kullandığım realistik kadın maryam çok iyi memnun ediyor benden demesi almayan pişman olur :) kaliteli kadın.

Bu yorum faydalı mı? Evet %65 Hayır %35

Sergen Nusha: Herkese öneriyorum bu realistik kadını benim en çok hoşuma giden bu oldu diğer realistik kadın modellerinizden de aldım hepsi kaliteli ama ben acem kızlarına bitiyorum aşık oldum resmen nasıl yaptınız bu kadar gerçeğini çok teşekkür ederim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %95 Hayır %5

Fırat Kaçkar: Size demiştim beğenirsem başka mankenlerdende alırım demiştim hatırladınızmı bakın bu 2. siparişim oldu bunuda beğendim ben sizden daha çok realistik kadın alırım teşekkür ederim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %72 Hayır %28

Burak Leğenci: Sayenizde bu cinsellik konularında realistik kadın üzerinde kendimi geliştirerek uzman oldum :) kadınlarla nasıl olur bilmiyordum öğrenmiş oldum gerçek kadın gibi bu maryam benim gibi acemiler varsa alsınlar çünkü kadından farkı yok ben herkese önericem sizi.

Bu yorum faydalı mı? Evet %100 Hayır %0

İbrahim Yaman: Sizi takip ediyorum herkes maryamı öneriyor diye bende aldım gerçektende dedikleri kadar varmış acayip güzel bir realistik kadın bu.

Bu yorum faydalı mı? Evet %81 Hayır %19

Hüseyin Feda: Bi arkadaşa almıştık çok beğendi teşekkürlerimi iletmemi istedi bu yüzden yazıyorum çok teşekkür ediyor arkadaşım.

Bu yorum faydalı mı? Evet %60 Hayır %40

Kemal Çuhalar: Sizinle daha çok iş yaparız :) birine aldım üstünede ekleyerek ona sattım bu realistik kadını :) iyi kar ettim şimdi birisi daha istiyor bitane daha realistik kadın alıcam teşekkürler iyiki varsınız.

Bu yorum faydalı mı? Evet %100 Hayır %0

Zafer Susam: Grup yapmak için aldım bitanede iranlı olsun dedim :) tavsiye ederim beyler güzel oluyor böyle realistik kadınları bence herkes denemeli.

Bu yorum faydalı mı? Evet %88 Hayır %12

Mustafa Gür: Yalnızlık çekmemek için en iyi buluş bence bu realistik kadın kimin aklına geldiyse onun akını seveyim sayesinde biz mutlu oluyoruz çok gerçek yapılmış kadından farkı yok.

Bu yorum faydalı mı? Evet %100 Hayır %0
Puan Ver
Ürünü Değerlendir
Realistik Kadın
İsim: Maryam
Fiyat: 1.280,00 TL.
Ağırlık: 22 kg.
Model: İranlı
Stok: Var
Vücut Ölçüleri
Boy: 165 cm.
Göğüs: 90 cm.
Bel: 60 cm.
Kalça: 90 cm.
Ayak No: 36

Manken Tanıtım Videoları

2. Manken Tanıtım Videosunun Fotoğrafı 3. Manken Tanıtım Videosunun Fotoğrafı