İranlı Manken Maryam

İranlı Manken Maryam
Realistik Kadın, İranlı Manken Maryam

Realistik kadın maryam, iranlı mankenlere taş çıkartan cinsten güzel ve bir o kadar çekici olması sebebi ile bu realistik kadını görenlerin ağzı açık kalıyor.
İranlı manken maryam realistik kadın satın almak isteyenlerin her zaman ilk tercihi olmuştur hülasa iranlı kadınların kendine has bir güzelliği bulunmakta ve bu güzelliğe hiç bir erkek karşı koyamamaktadır bu sebeple realistik kadın maryam bu hususta görüp görebileceğiniz en gerçekçi realistik kadındır.
Realistik kadın satan yerler bu kadar gerçekçi modelleri ellerinde falza tutamaz çünkü böylesi modeller çok fazla satıldığından çabuk tükenmektedir ama üzülmeyin biz genel distribitör firma ile anlaşmalı olduğumuz için bizde stoklar daima mevcut ve realistik kadın satışı her daim yapılmaktadır.
Realistik kadın satışı, realistik kadın fiyatları, gerçekçi ve kaliteli realistik kadın modelleri her türlü pozisyona girebilme fonksiyonu olan realistik kadın siparişi vermek isterseniz bu bağlamda size verebileceğimiz en iyi realistik kadın, İranlı manken maryam'dır.
Vücudunun tamamı silikon ile yapılan realistik kadın maryam'ın en belirgin özelliği gerçek insana benziyor olmasıdır nitekim gerçek bir kadından ayırt edilemeyecek düzeyde gerçekçi görünümü ile görenleri hayret ettiriyor.
Realistik kadın iranlı manken maryam'ın eklem yerleri hareket edebiliyor olması sebebi ile tüm pozisyonlar rahatlıkla uygulanabilir ve üç işlevli özelliği sayesinde anal oral veya vajinal ilişkide bulunabilirsiniz.
İran kadınlarının sofistike bir güzelliği vardır ayrıca acem kızı olarakta bilinen bu iranlı güzel kadınların etkisi altında kalmamak mümdün değildir.
İlk kez realistik kadın alacaksanız eğer, tercihinizi bu dünyalar güzeli manken maryam'dan yana kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz.
Neden realistik kadın almalıyım? Realistik kadınların vücut ölçüleri ve bedeninin tamamı gerçek bir kadının kopyası olarak üretildiğinden dolayı realistik kadın kullananlar gerçek bir kadınla ilişki yaşamış kadar zevk alırlar bu yüzden realistik kadın almalısınız.
Realistik kadın alırken nelere dikkat etmeliyim? Gerçek bir kadına benziyor olmasına dikkat ediniz nitekim ismindende anlaşılacağı üzere realistik, gerçekçi demektir.
Realistik kadınlar gerçek insana benzer ve gerçek insandan ayırt edilmesi çok zordur, fotoğraflarda gördüğünüz gibi birebir insana benzeyen realistik kadınların özellikle cinsel bölgeleri en ince detayına varana kadar her tarafı özenilerek yapılırlar.

Realistik Kadın
İsim: Maryam
Fiyat: 930.00 TL.
Model: İranlı
Stok Var
Vücut Ölçüleri
Boy: 165 cm.
Göğüs: 90 cm.
Bel: 60 cm.
Kalça 90 cm.

Manken Tanıtım Videoları

2. Manken Tanıtım Videosunun Fotoğrafı 3. Manken Tanıtım Videosunun Fotoğrafı