Alman Manken Helga

Alman Manken Helga
Realistik Şişme Manken, Alman Manken Helga

Realistik şişme manken helga'yı gördüğünüz zaman gerçek kadın zannedebilirsiniz çünkü bu realistik şişme manken gerçek bir kadından ayırt edilememektedir.
Alman manken helga, tam dolgu silikondan yapılmış realistik şişme mankendir ve gerçek bir Almanya kadınının kopyasıdır, vücut ölçüleri ve boyu keza gerçek insan gibidir.
Realistik şişme manken helga ile saatlerce sevişseniz bile gıkı çıkmayacaktır çünkü bu gerçek kadına benzeyen hatta gerçek ötesi realistik şişme manken erkeksizlikten yanıp tutuşuyor ama onun bu yalnızlığına son vermek tabi sizin elinizde olan birşey.
Realistik şişme manken satışı, realistik şişme manken fiyatları, gerçekçi ve kaliteli realistik şişme manken modelleri her türlü pozisyona girebilme fonksiyonu olan realistik şişme manken siparişi vermek istiyorsanız bu minvalde size tavsiye edeceğimiz en iyi realistik şişme manken, Alman manken helga'dır.
Daha önce realistik şişme manken almadıysanız ilk tercihinizi Alman manken helga'dan yana kullanarak bu ateşli kadın ile tüm fantazilerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.
Her tür pozisyona rahat bir şekilde uyum sağlayan duruşu ile size cinsel aktivite sırasına kolaylık sağlayacağı gibi aynı zamanda cinsel hazzı maksimum seviyeyede taşıyacaktır çünkü gerçek bir kadın ölçülerinde ve dahi boyutlarında olan bu realistik şişme mankenin en çok tercih edilme sebebi diğer tüm realistik şişme mankenlerden daha güzel olmasııdırki buda ne denli çekici olduğunu göstermektedir.
Helga'nın en belirgin özelliği vajinasıdır, buna genç ve güzel oluşuda dahil ancak bu realistik şişme mankeni satın alan müşterilerimizden duyduklarımız onun vajinasının müthiş derecede güzel olduğudur, resimlerdede gördüğünüz üzere gerçek bir kadın vajinasından daha güzel bir vajinaya sahip olan bu realistik şişme mankene sahip olmak isterseniz elinizi çabuk tutmanız gerekecektir çünkü fiyatını kısa bir süreliğine tanıtım amaçlı indirdik lakin daha sonra fiyatı yükselecektir.
Realistik şişme mankenler adındanda anlaşılacağı üzere gerçekçi şişme mankenlerdir ve bu tanıma uyan en gerçekçi (realistik) şişme manken, helga'dır çünkü böylesine gerçekçi bir realistik şişme manken daha önce üretilmedi ve bundan sonrada üretilemez.

Realistik Şişme Manken Yorumları

Vedat Taş: Herşeyden önce sözünüzde durduğunuz için 1 günde hızlı teslimat yaptığınız için teşekkür ederim çünkü ben realistik şişme manken almıştım başka biyerden dandik geldi bunun hırsıyla üzülmüştüm sonra sizi görünce bitane daha alıyim dedim ama bu son olacak diye düşünmüştüm teşekkür ediyorum gerçekçi göndermişsiniz keşke herkes sizin gibi güvenilir olsa çok sağolun.

Bu yorum faydalı mı? Evet %98 Hayır %2

Melek Şifacı: Kocam istedi 3lü yaparız diye bende bunu beğendim çünkü bana çok benziyor eve geldi açtık kutuyu kurulumunu yaptık şimdi bu realistik şişme manken benim kumam oldu :) bu şekilde fantazi güzelmiş tavsiye ederim..

Bu yorum faydalı mı? Evet %100 Hayır %0

Turgut Çuvalcı: En gerçekçi realistik şişme mankenler yazdım siz çıktınız karşıma güvenilir olduğunuz belli bunun için sizden ilk alışverişimi yaptım ve memnun kaldım almak isteyenler düşünmeden alabilirler dürüst firma arkadaşlar alabilirsiniz memnun kalırsınız.

Bu yorum faydalı mı? Evet %86 Hayır %14

Halit Tokgöz: Alman güzeli helga benim gerçek aşkım oldu arkadaşlar dırdır etmiyor masraf çıkarmıyor isteyincede naz etmeden veriyor :) her kadın böyle olsa ne güzel olurdu :) realistik şişme manken alın beyler böyle daha iyi bence :) mankenler18.com benim artık daimi alışveriş yaptığım realistik şişme manken sitesi olacak bu gidişle ben bir tane daha realistik şişme manken alırım öyle düşünüyorum teşekkürler beni dinlediğiniz için hoşçakalın esenkalın.

Bu yorum faydalı mı? Evet %77 Hayır %23

Naci Öztanır: Nedense böyle sitelere pek güvenemiyordum hiç alışveriş yapmamama rağmen içimde bir his vardı bunun için kendi satış yerlerinden aldım oldukça beyefendi dürüst insanlar ben kesinlikle çok memnun kaldım görerek realistik şişme manken aldım şimdi başka bir modelini daha internetten sipariş vericem çünkü artık güveniyorum benim gibi çekimser kalanlar varsa söylüyim güvenilir site arkadaşlar güvenebilirsiniz.

Bu yorum faydalı mı? Evet %100 Hayır %0

Celal Şenöz: Elbisesinide gönderiverseydiniz sevinecektim size 5 puan verecektim manken kaliteli güzel ama elbisesi yok neden göndermediniz elbisesini anlayamadım yinede teşekkürler.

Bu yorum faydalı mı? Evet %30 Hayır %70

Rıdvan Peçeli: Benim sizden bu ikinci realistik şişme manken siparişim oldu ve yine memnun kaldım çok teşekkür ediyorum.

Bu yorum faydalı mı? Evet %78 Hayır %22

Dursun Ayanoğlu: Bizim fabrikadan soruyor arkadaşlar nerden buldun bu hatunu diyorlar realistik şişme mankenin resimlerini gösterdim onlarda istiyor benim adımı verecekler indirim yaparsınız artık şimdiden teşekkür ederim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %100 Hayır %0
Puan Ver
Ürünü Değerlendir
Realistik Şişme Manken
İsim: Helga
Fiyat: 1.270,00 TL.
Ağırlık: 20 kg.
Model: Alman
Stok: Var
Vücut Ölçüleri
Boy: 158 cm.
Göğüs: 89 cm.
Bel: 62 cm.
Kalça: 90 cm.
Ayak No: 32

Manken Tanıtım Videoları

2. Manken Tanıtım Videosunun Fotoğrafı 3. Manken Tanıtım Videosunun Fotoğrafı