Alman Manken Helga

Alman Manken Helga
Realistik Şişme Manken, Alman Manken Helga

Realistik şişme manken helga'yı gördüğünüz zaman gerçek kadın zannedebilirsiniz çünkü bu realistik şişme manken gerçek bir kadından ayırt edilememektedir.
Alman manken helga, tam dolgu silikondan yapılmış realistik şişme mankendir ve gerçek bir Almanya kadınının kopyasıdır, vücut ölçüleri ve boyu keza gerçek insan gibidir.
Realistik şişme manken helga ile saatlerce sevişseniz bile gıkı çıkmayacaktır çünkü bu gerçek kadına benzeyen hatta gerçek ötesi realistik şişme manken erkeksizlikten yanıp tutuşuyor ama onun bu yalnızlığına son vermek tabi sizin elinizde olan birşey.
Realistik şişme manken satışı, realistik şişme manken fiyatları, gerçekçi ve kaliteli realistik şişme manken modelleri her türlü pozisyona girebilme fonksiyonu olan realistik şişme manken siparişi vermek istiyorsanız bu minvalde size tavsiye edeceğimiz en iyi realistik şişme manken, Alman manken helga'dır.
Daha önce realistik şişme manken almadıysanız ilk tercihinizi Alman manken helga'dan yana kullanarak bu ateşli kadın ile tüm fantazilerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.
Her tür pozisyona rahat bir şekilde uyum sağlayan duruşu ile size cinsel aktivite sırasına kolaylık sağlayacağı gibi aynı zamanda cinsel hazzı maksimum seviyeyede taşıyacaktır çünkü gerçek bir kadın ölçülerinde ve dahi boyutlarında olan bu realistik şişme mankenin en çok tercih edilme sebebi diğer tüm realistik şişme mankenlerden daha güzel olmasııdırki buda ne denli çekici olduğunu göstermektedir.
Helga'nın en belirgin özelliği vajinasıdır, buna genç ve güzel oluşuda dahil ancak bu realistik şişme mankeni satın alan müşterilerimizden duyduklarımız onun vajinasının müthiş derecede güzel olduğudur, resimlerdede gördüğünüz üzere gerçek bir kadın vajinasından daha güzel bir vajinaya sahip olan bu realistik şişme mankene sahip olmak isterseniz elinizi çabuk tutmanız gerekecektir çünkü fiyatını kısa bir süreliğine tanıtım amaçlı indirdik lakin daha sonra fiyatı yükselecektir.
Realistik şişme mankenler adındanda anlaşılacağı üzere gerçekçi şişme mankenlerdir ve bu tanıma uyan en gerçekçi (realistik) şişme manken, helga'dır çünkü böylesine gerçekçi bir realistik şişme manken daha önce üretilmedi ve bundan sonrada üretilemez.

Realistik Şişme Manken
İsim: Helga
Fiyat: 930.00 TL.
Model: Alman
Stok Var
Vücut Ölçüleri
Boy: 158 cm.
Göğüs: 89 cm.
Bel: 62 cm.
Kalça 90 cm.

Manken Tanıtım Videoları

2. Manken Tanıtım Videosunun Fotoğrafı 3. Manken Tanıtım Videosunun Fotoğrafı