İtalyan Manken Elsa

İtalyan Manken Elsa
Realistik Bebek, İtalyan Manken Elsa

Realistik bebek elsa'nın yeşil gözleri, esmer teni ile ahenk içerisinde tam bir afeti devrandır kendileri ve realistik bebekler içinde en gerçekçisi elsa'dır.
İtalyan manken elsa realistik bebek satın almak isteyenlerin gözdesi olmuş durumda çünkü güzelliği ile erkeklerin aklını alan bu güzel manken elsa'nın gerçek bir kadına benziyor oluşu onu albenili yapmakta ve ayrı bir çekicilik kazandırmaktadır.
Realistik bebek elsa ile yapabileceklerinizin sınırı yoktur çünkü hareket edebiliyor olması sebebi ile tüm pozisyonları uygulayabileceğiniz bu realistik bebeğin 3 işlevli (anal, oral, vajinal) ilişki türlerine açıktır.
Realistik bebek satışı, realistik bebek fiyatları, gerçekçi ve kaliteli realistik bebek modelleri her türlü pozisyona girebilme fonksiyonu olan realistik bebek siparişi vermek isterseniz bu hususta size tavsiye edebileceğimiz en iyi realistik bebek, İtalyan manken elsa'dır.
İtalyanın en güzel kadın mankeni olan bu realistik bebek elsa'yı satın aldığınız zaman size bakire olarak gelecektir, onun bekaretini ancak siz bozabilirsiniz.
İtalyan kadınlarının güzelliğini anlatmamıza gerek yok nitekim dünyaca ünlü mankenler en çok İtalya'dan çıkmaktadır ve bu realistik bebek elsa'da bir İtalyan kadınının birebir kopyası olduğu için böylesine güzel ve erotik bir kadındır.
Tüm vücudu tam dolgu silikon ile doldurulan realistik bebek elsa'nın keza vücut ölçüleride gerçek bir kadının vücut ölçüleri ile örtüşmektedir nitekim bir realistik bebek satın alırken aranılan en büyük kriter gerçeğe benziyor olmasıdır bu sebepten realistik bebek almak isteyenler öncelikli olarak gerçek bir kadına benzeyip benzemediğini analiz ederler akabinde ne kadar gerçekçi olduğunu keşfederek sonrasında kaliteli olduğuna bakar ve netice itibarı ile hoşlarına giderse ancak o zaman bir realistik bebek alırlar.
İtalyan mankeni elsa bu bağlamda alabileceğiniz en şahane realistik bebek diyebiliriz çünkü daha önce bizden realistik bebek satın alan müşterilerimiz teşekkür etmek için tekrardan bizi aramaktadır, hal böyle olunca bizde realistik bebek elsa'yı gönül rahatlığı ile sizlere önerebiliriz.

Realistik Bebek Yorumları

Harun Ramoğlu: İtalyan kadınlarına hastayım ben çok güzeller bunun için realistik bebek aldım çok güzel kaliteli ve gerçekçi görünüyor herkese öneriyorum.

Bu yorum faydalı mı? Evet %89 Hayır %11

Bülent Şık: Realistik bebek yorumları araştırırken sizin mankenler18.com realistik bebek siteniz mağazanız dikkatimi çekti herkes olumlu yorumlar yapmışlar denemekten zarar gelmez dedim ilk siparişimi böyle verdim elime ulaştı sağlam bir şekilde teşekkür ederim şimdi başka bi realisitk bebek modeli daha alıcam keşke herkes sizin gibi dürüst güvenilir olsa.

Bu yorum faydalı mı? Evet %100 Hayır %0

Orhan Kabak: Ben bu realistik bebeği bana arkadaş olsun diye aldım 47 yaşındayım yalnız yaşıyordum şimdi psikolojim düzeldi teşekkürlerimi sunarım.

Bu yorum faydalı mı? Evet %74 Hayır %26

Sinan Pekdemir: Şimdi daha iyi anlıyorum neden realistik bebekleri aldıklarını :) bu kadar gerçekçi olduğunu bilmiyordum teşekkürler.

Bu yorum faydalı mı? Evet %78 Hayır %22

Ömer Kıraç: Sipariş verdikten sonra aynı gün elime ulaştı çok teşekkür ederim gayet kaliteli realistik bebek ben buna sevgilim diyebilirmiyim :) herkese tavsiye ederim arkadaşlar muhteşem.

Bu yorum faydalı mı? Evet %90 Hayır %10
Puan Ver
Ürünü Değerlendir
Realistik Bebek
İsim: Elsa
Fiyat: 1.270,00 TL.
Ağırlık: 19 kg.
Model: İtalyan
Stok: Var
Vücut Ölçüleri
Boy: 159 cm.
Göğüs: 82 cm.
Bel: 65 cm.
Kalça: 87 cm.
Ayak No: 31

Manken Tanıtım Videoları

2. Manken Tanıtım Videosunun Fotoğrafı 3. Manken Tanıtım Videosunun Fotoğrafı