İspanyol Manken Bella

İspanyol Manken Bella
Realistik Bayan, İspanyol Manken Bella

Realistik bayan bella uludağda kar kayağı yaparken göğüslerini açıp külotunu indirerek verdiği poz ile bu realistik bayan kaymayı farklı anlamış galiba.
İspanyol manken bella, kar kayağı yapmak için bursa'nın meşhur kar kayağı merkezi olan uludağa tatil için geldi lakin realistik bayan bella kayak yaparken adeta kendisine kayılmasını istercesine çıplak pozlar vererek kayma sporuna farklı bir boyut kazandırdı.
Realistik bayan bella İspanyol güzelidir çünkü bu gerçek kadın görünümündeki realistik bayan bir İspanyalı kadını klonlayarak (aynısını kopyalayarak) yapılmıştır ve gerçek insan hassasiyetinde ten dokusu vardır bu sebeple gerçek insandan ayırt edilememektedir.
Realistik bayan satışı, realistik bayan fiyatları, gerçekçi ve kaliteli realistik bayan modelleri her türlü pozisyona girebilme fonksiyonu olan realistik bayan siparişi vermek isterim derseniz bu hususta size vermek isteyeceğimiz en iyi realistik bayan, İspanyol manken bella'dır.
Platin sarısı saçları ve yeşil gözleri ile görenleri büyüleyen güzelliğe sahip olan realistik bayan bella'yı görenler ona aşık oluyorlar.
Genç ve güzel bir kadın olduğu için her erkeğin sahip olmak isteyeceği nitelikte albenisi ile gönülleri fetheden bu güzel realistik bayan bella'nın tüm vücudu insan etine en yakın benzerlikte olan silikon ile doldurulmuştur lakin silikon olması dezavantaj değil bilakis avantaj sağlayacaktır çünkü normalde bir kadın ile istediğiniz ilişki türünü öyle kolayca yaşayamazsınız örneğin anal ilişki istediğiniz bir bayan size hayır diyebilir fakat realistik bayan size hayır demeyecektir dolayısı ile siz nasıl arzu ederseniz o şekilde ilişkiye girmeniz realistik bayan bella'nın silikon olması sebebi ile bittabi mümkün olacaktır, hülasa cinsel birliktelik esnasında en iyi kadın hayır demiyen kadındır nitekim bu hususta herşey gönlünüzdeki gibi veya hayalinizdeki gibi olur ve siz hangi fantaziyi istiyorsanız bunu istediğiniz an realistik bayan ile gerçekleştirebilirsiniz.
Realistik bayan bella'yı satın aldığınız zaman üzerindeki kar kıyafetleri gönderilmeyecektir ama bu bir sorun değil çünkü siz ona istediğiniz şık elbiseleri giydirebilirsiniz mesela ona bir gecelik ya da jartiyer alabilir veya hanım hanımcık bir kadın elbisesi ile onu tam bir hanımefendi gibi gösterebilirsiniz.
Silikondan yapılmış olması realistik bayana hareket etme kabiliyeti kazandırmaktadır ve her türlü pozisyona girebilme olanağınıda beraberinde getirmektedir bu sebeple reaslitik bayan ile ilişki yaşamak istediğiniz zaman onu ister ayakta isterseniz yatakta sevebilirsiniz.
İspanyol kadınlarının güzelliği dillere destandır ve her erkek bilir onların yatakta ne kadar ateşli ve doyumsuz olduklarını, işte bu sebeple bir realistik bayan alacaksanız İspanyol manken bella'yı düşünebilirsiniz çünkü görüp görebileceğiniz en erotik bayan bella'dır.
Sizde bu eşi benzeri olmayan güzellikteki realistik bayan bella'ya sahip olmak istiyorsanız sizi temin ederizki doğru seçim yapıyorsunuz nitekim bizimde size önerebileceğimiz en iyi realistik bayan bella olduğu için gözleriniz kapalı satın alabilirsiniz, bize güvenin bella sizi her türlü ve her anlamda fazlasıyla mutlu edecektir.

Realistik Bayan Yorumları

Yakup Baş: Çok utanıyordum böyle şeylerden elim bayan elime değmemişti sizi görünce hemen almak istedim realistik bayan bana yardımcı oldu bu konularda artık tam bir erkek oldum sayenizde çok teşekkür ederim abiler.

Bu yorum faydalı mı? Evet %100 Hayır %0

Özcan Uğurlu: Realistik bayan kaliteli gerçekçi güzel fakat neden giysilerinide koymadınız pakete keşke onlarıda verseydiniz.

Bu yorum faydalı mı? Evet %45 Hayır %55

Soner Kara: İlk önceleri kaygılarım vardı gerçek geleceğinden şüpheliydim sipariş verdikten sonra ilk işim paketi açmak ve içine bakmak oldu gerçekten göndermişsiniz realistik bayan alacak olan kankilerime sizi önericem hep teşekkürler tüm ekibinize.

Bu yorum faydalı mı? Evet %66 Hayır %34

Harun Kobal: Şu ispanyol kızlarına içim gidiyor acayip güzeller bu sebepten bellayı aldım şahsi fikrim realisyik bayanlar arasında en güzeli budur bence.

Bu yorum faydalı mı? Evet %40 Hayır %60

Erman Tozlu: Hayatımda böyle güzel kadın görmedim realistik bayan almayı düşünüpte benim gibi kararsız olanlar varsa bellayı alsınlar çok güzel bu tavisye edebilirim tüm beylere.

Bu yorum faydalı mı? Evet %79 Hayır %21
Puan Ver
Ürünü Değerlendir
Realistik Bayan
İsim: Bella
Fiyat: 1.235,00 TL.
Ağırlık: 21 kg.
Model: İspanyol
Stok: Var
Vücut Ölçüleri
Boy: 163 cm.
Göğüs: 98 cm.
Bel: 67 cm.
Kalça: 92 cm.
Ayak No: 34

Manken Tanıtım Videoları

2. Manken Tanıtım Videosunun Fotoğrafı 3. Manken Tanıtım Videosunun Fotoğrafı