Rus Manken Alona

Rus Manken Alona
Yapay Kadın, Rus Manken Alona

Yapay kadın arıyorsanız rus manken alona'yı yakından incelemenizi tavsiye ederiz çünkü gerçek bir rus kadınına benzeyen bu yapay kadını görünce şaşıracaksınız.
Rus manken alona, kızıl saçlı ve beyaz tenli olduğu için adeta gerçek bir Rusya kadını görünümünde ve gerçek boyutlarda olduğundan dolayı gerçek bir rus kadınından ayırt edilememektedir.
Yapay kadın olarak bulabileceğiniz en insansı manken alona'dır, nitekim bu insan gibi olan yapay kadını görenler gerçek kadın zannediyor ve onunla konuşmak istiyorlar, alona'ya sen istiyor duj verecek yüz dolar diyen birisini görürseniz şaşırmayın çünkü bunlar olası bir kaç espriden birtanesi, mesela bu yapay kadının ismini bilmeyenlar ona nataşa diye sesleniyor buda alona'nın gerçek bir insana üstelik Rus kadınına benzediğinin göstergesidir.
Yapay kadın satışı, yapay kadın fiyatları, gerçekçi ve kaliteli yapay kadın modelleri her türlü pozisyona girebilme fonksiyonu olan yapay kadın siparişi vermek arzusundaysanız bu hususta size tavsiyede bulunacağımız en iyi yapay kadın, Rus manken alona'dır.
Bedeninin her bir yeri silikon olan bu yapay kadın alona'nın elastik olması sebebi ile hareket etme özelliği bulunmaktadır bu yüzden her türlü pozisyona girebilen yapay kadınların cinsel ilişki yaşarken istenilen en önemli kriter olduğu için en çok tercih edilme nedenini kanıtlamaktadır.
Silikon yapısı sayesinde bedenine elastikiyet kazandıran bu özellik Rus manken alona'ya üstün nitelikte gerçeklik kazandırmakta ve enfes derecede güzel vücudu bu yapay kadına, karşı konulamaz bir çekicilik oluşmaktadır.
Yapay kadınların en belirgin özellikleri onlara baktığınızda gerçek bir kadına bakıyor sanabilirsiniz ve dokunduğunuz zaman gerçek bir kadın tenine dokunmuşsunuz hissine kapılabilirsiniz.
Yapay manken olmasına rağmen gerçek bir kadın manken gibi görünen Rus manken alona'yı gören herkes onu gerçek kadın zannetmektedir, fotoğraflardada görüldüğü üzere gerçek olmadığına inanmak çok zordur.
Sizde bir Rus kadını ile ilişki yaşamak istiyorsanız bu hayalinizi yapay kadın alarak gerçekleştirebilirsiniz.

Yapay Kadın Yorumları

Süleyman Işık: Rus olsunda isterse nefes bile almasın biz millet olarak severiz rus kadınlarını bu yüzden yapay kadın sipariş verirken bu kriter benim için çok önemliydi çünkü fizikleri iyi oluyor bu hatunların :) elime ulaştı paketi açtım çok kaliteli ve gerçekçi görünüyor herkese tavsiye ederim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %100 Hayır %0

Emre Kolçak: Teşekkür ediyorum ürünüm elime sapasağlam ulaştı geç 1 günde ulaşır dediniz 2 günde elime geçti ama olsun kaliteli çıktı beğendim güzelmiş yapay kadın almak isteyenlere öneririm.

Bu yorum faydalı mı? Evet %71 Hayır %29

Erkan Demir: Yapay kadın yorumları bakıyorken siz karşıma çıktınız tüm yorumlar olumlu olduğundan bende aldım özellikle rus modelinizi seçtim hiç pişman değilim birtane daha almak istesem yine rus alırım çok güzeller ben çok seviyorum teşekkürler.

Bu yorum faydalı mı? Evet %90 Hayır %10

Tuna İlgi: Sağolun dostlar sağsalim geldi paket açtım kontrol ettim eksiksiz yollamışsınız teşekkür ederim yapay kadın satın almak isteyip düşünen dostlara sesleniyorum buradan derhal alabilirsiniz ben beğendim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %68 Hayır %32

Halil Güneş: Yani şimdi herşeyi tamam göndermişsinizde yapay kadının üzerindeki iç çamaşırlarınıda verseydiniz bari o zaman tastamam 5 puanı hakederdiniz yanlış anlamayın yapay kadına lafım yok çünkü çok kaliteli ve çok gerçekçi ama iç çamaşırlarıda olsaydı keşke.

Bu yorum faydalı mı? Evet %49 Hayır %51

Numan Saygın: Ben aslında bu yapay kadını alırken daha önceden başka yerlerden aldığım gibi naylon geleceğini sanıyordum beklentimi düşük tuttum ama yanılmışım son derece gerçekçi bir yapay kadın gönderdiler teşekürlerimi iletiyorum buradan.

Bu yorum faydalı mı? Evet %80 Hayır %20

Hakan Ulak: Tamamen silikon arkadaşlar ben aldım yapay kadın alacaklara söylüyorum güvenebilirsiniz çok güzel geldi kullanışlı ve kaliteli.

Bu yorum faydalı mı? Evet %92 Hayır %8

Ufuk Tatlıcı: Bizzat yerlerine gittim çok iyi insanlar sağolsunlar kahve ikram ettiler biraz sorgu sual edip sonra istediğim ürünü görerek aldım kaliteli ve gerçek yapay kadın isterseniz mankenler18.com sitesinden alabilirsiniz ben kefilim.

Bu yorum faydalı mı? Evet %100 Hayır %0

Mesut Baykalın: Yapay kadınlar ancak bu kadar güzel olurlar çok beğendim bitane daha almayı düşünüyorum teşekkürler.

Bu yorum faydalı mı? Evet %85 Hayır %15

Şener Temiz: Tüm sitenizi inceledim en çok hoşuma giden modeliniz alona oldu yapay kadınlar arasında bence en güzeli alonadır şahsen almış bulunmaktayım incelemesinide yaptım çok kaliteli sizede öneririm beyler.

Bu yorum faydalı mı? Evet %79 Hayır %21
Puan Ver
Ürünü Değerlendir
Yapay Kadın
İsim: Alona
Fiyat: 1.215,00 TL.
Ağırlık: 22 kg.
Model: Rus
Stok: Var
Vücut Ölçüleri
Boy: 160 cm.
Göğüs: 92 cm.
Bel: 61 cm.
Kalça: 90 cm.
Ayak No: 33

Manken Tanıtım Videoları

2. Manken Tanıtım Videosunun Fotoğrafı 3. Manken Tanıtım Videosunun Fotoğrafı