Rus Manken Alona

Rus Manken Alona
Yapay Kadın, Rus Manken Alona

Yapay kadın arıyorsanız rus manken alona'yı yakından incelemenizi tavsiye ederiz çünkü gerçek bir rus kadınına benzeyen bu yapay kadını görünce şaşıracaksınız.
Rus manken alona, kızıl saçlı ve beyaz tenli olduğu için adeta gerçek bir Rusya kadını görünümünde ve gerçek boyutlarda olduğundan dolayı gerçek bir rus kadınından ayırt edilememektedir.
Yapay kadın olarak bulabileceğiniz en insansı manken alona'dır, nitekim bu insan gibi olan yapay kadını görenler gerçek kadın zannediyor ve onunla konuşmak istiyorlar, alona'ya sen istiyor duj verecek yüz dolar diyen birisini görürseniz şaşırmayın çünkü bunlar olası bir kaç espriden birtanesi, mesela bu yapay kadının ismini bilmeyenlar ona nataşa diye sesleniyor buda alona'nın gerçek bir insana üstelik Rus kadınına benzediğinin göstergesidir.
Yapay kadın satışı, yapay kadın fiyatları, gerçekçi ve kaliteli yapay kadın modelleri her türlü pozisyona girebilme fonksiyonu olan yapay kadın siparişi vermek arzusundaysanız bu hususta size tavsiyede bulunacağımız en iyi yapay kadın, Rus manken alona'dır.
Bedeninin her bir yeri silikon olan bu yapay kadın alona'nın elastik olması sebebi ile hareket etme özelliği bulunmaktadır bu yüzden her türlü pozisyona girebilen yapay kadınların cinsel ilişki yaşarken istenilen en önemli kriter olduğu için en çok tercih edilme nedenini kanıtlamaktadır.
Silikon yapısı sayesinde bedenine elastikiyet kazandıran bu özellik Rus manken alona'ya üstün nitelikte gerçeklik kazandırmakta ve enfes derecede güzel vücudu bu yapay kadına, karşı konulamaz bir çekicilik oluşmaktadır.
Yapay kadınların en belirgin özellikleri onlara baktığınızda gerçek bir kadına bakıyor sanabilirsiniz ve dokunduğunuz zaman gerçek bir kadın tenine dokunmuşsunuz hissine kapılabilirsiniz.
Yapay manken olmasına rağmen gerçek bir kadın manken gibi görünen Rus manken alona'yı gören herkes onu gerçek kadın zannetmektedir, fotoğraflardada görüldüğü üzere gerçek olmadığına inanmak çok zordur.
Sizde bir Rus kadını ile ilişki yaşamak istiyorsanız bu hayalinizi yapay kadın alarak gerçekleştirebilirsiniz.

Yapay Kadın
İsim: Alona
Fiyat: 915.00 TL.
Model: Rus
Stok Var
Vücut Ölçüleri
Boy: 160 cm.
Göğüs: 92 cm.
Bel: 61 cm.
Kalça 90 cm.

Manken Tanıtım Videoları

2. Manken Tanıtım Videosunun Fotoğrafı 3. Manken Tanıtım Videosunun Fotoğrafı